AeroWood WPC terasové dosky

Aerowood WPC terasové dosky


Zamatové hnedé WPC Béžové dosky Aerowood Biele drevoplast dosky

Materiál 55% drevo, 35% polyetylén, 10% doplnkové látky
Rozmer vrchnej dosky: 150x21x2900 mm (dutý)
Rozmer hranola:
 
40x30x2900 mm, 40x30x5800 mm
 

AeroWood WPC materiál sa vyrába z 55% drevenej múčky, 35% polyetylénu a 10% adiktív. Zmes zložiek tvarujú vysokým tlakom na vysokej teplote, a tým sa stane odolnou a ľahko opracovatelnou. Technológia výroby WPC materiálu je základom extrémnej životnosti a odolnosti voči vonkajším vplyvom bez potreby akejkoľvek údržby.

Horeuvedené ceny sú cenníkové vrátane škárovania a bez spracovateľskej straty. Celkovú cenu v každom prípade ovplyvňuje tvar terasy. Kliknutím sem nájdete náš podrobný cenník v pdf formáte.

Záruka: 10 rokov

Farebnosť terasovýh dosiek AeroWood WPC
 
zamatová hnedá arizónska červenohnedá  

 

grafitová sivá perlová biela  


Farba povrchu WPC materiálu, ako farba každého materiálu obsahujúceho prirodzenú látku, sa mení po pokládke v prvom rade v dôsledku slnečného žiarenia a iných vplyvov prostredia. Opracované časti Bonobo kompozitných dosiek (žilkované a leštené povrchy) sa osvetlujú v závislosti od farby povrchu v miere od 10%-20%. Farba neopracovaných, pri pokládke tmavších častí WPC materiálu (drážky, žliabky, hrany dekingu) sa približuje k farbe opracovaných častí v čase pokládky. Drevoplastové dosky získajú svoju definitívnu farbu po 1-2 mesiacoch od pokládky. U WPC dlažieb je farbený samotný WPC materiál, v dôsledku čoho ani pri veľkom zaťažení – napr. na terasách reštaurácií, kaviarní – sa neprejaví zmena farby. V ľavom dolnom rohu fotky vidíte pôvodnú farbu, v pravom hornom rohu konečnú farbu WPC dosiek.

 

Podrobné informácie o WPC AeroWood drevoplastových doskách