Bonobo WPC terasové dosky

Bonobo Trend Line

Kompozitné dosky Bonobo  Drevoplast terasa Bonobo  Bonobo kompozit doska

Hlavné zložky: bambus, polyetylén
Rozmer vrchnej dosky: 146x25x5700 mm (dutý)
Rozmer hranola: 50x30x5700 mm


WPC dlažby Bonobo sú protišmykové a bez triesok, preto sú vhodné na terasy, k bazénom a na pokrytie mól pri jazerách. Nevyžiadujú olejovanie, lakovanie, impregnáciu, lazúrovanie, alebo inú povrchovú úpravu, sú odolné voči pliesni, drevokazným hubám, drevokazným hmyzom a aj voči hnilobe. 

Horeuvedené ceny sú cenníkové vrátane škárovania a bez spracovateľskej straty. Celkovú cenu v každom prípade ovplyvňuje tvar terasy.

A Bonobo Trend Line terasové dosky - farby

Umbra Cordovan  

Bonobo WPC umbra

Bonobo WPC cordovan

 

Sienna (do vypredania zásob) Sabbia  

Bonobo WPC Sienna

Bonobo WPC sabbia

 

Farba povrchu WPC dlažieb, ako farba každého materiálu obsahujúceho prirodzenú látku, sa mení po pokládke v prvom rade v dôsledku slnečného žiarenia a iných vplyvov prostredia. Opracované časti Bonobo kompozitných dosiek (žilkované a leštené povrchy) sa osvetlujú v závislosti od farby povrchu v miere od 10%-20%. Farba neopracovaných, pri pokládke tmavších častí (drážky, žliabky, hrany dekingu) sa približuje k farbe opracovaných častí v čase pokládky. Drevoplastové dosky získajú svoju definitívnu farbu po 1-2 mesiacoch od pokládky. U WPC dlažieb je farbený samotný materiál, v dôsledku čoho ani pri veľkom zaťažení – napr. na terasách reštaurácií, kaviarní – sa neprejaví zmena farby. V ľavom dolnom rohu fotky vidíte pôvodnú farbu, v pravom hornom rohu konečnú farbu WPC dosiek.


Bonobo drevoplast schodySchody sa dajú vytvoriť z rôznych WPC dlažieb, avšak my vám ponúkame špeciálny Bonobo schodový profil, ktorého montáž je oveľa jednoduchšia. Schodový profil patrí do skupiny výrobkov Bonobo (taktiež ako stĺpové profily, rôzne elementy na WPC plotové systémy, zábradlia, altánky, pergoly).  Element je vyvinutý špeciálnou technológiou z bambusu a plastu – tým je l’ahko opracovateľný a odolný (mimoriadne veľká nosnosť hrán). Schody vyrobené z drevoplastu Bonobo sú stabilné a estetické‏.

 

Bonobo Authentic

Informačná cena Bonobo Authentic (vrchná doska, hranol, klip) základné farby namiesto 70,75 €/mso zľavou 20% teraz 56,6 €/m2
Hlavné zložky bambus, polyetylén
Rozmer vrchnej dosky 150x25x5700 mm (dutý)
Rozmer profilu 50x30x5700 mm

 

Horeuvedené ceny sú cenníkové vrátane škárovania a bez spracovateľskej straty. Celkovú cenu v každom prípade ovplyvňuje tvar terasy. Kliknutím sem nájdete náš podrobný cenník v pdf formáte.

 

Bonobo Authentic terasové dosky - farby

Farby zostavy terasovej zostavy Bonobo Authentic sú totožné s farbami Bonobo Trend Line: Umbra, Cordovan, Sienna, Sabbia. 


Podrobné informácie o Bonobo kompozitných doskách