Cenová kalkulačka

Prečo WPC?

WPC terasy sú čoraz viac obľubovanejšie hlavne v kruhu tích ľudí, pre ktorých nie je dôležitý len ich štýlový vzhľad a trvácnosť, ale tiež ich šetrnosť ku životnému prostrediu. Vďaka výrobnej technológii týchto exteriérových podláh, okrem občasného čistenia nie je potrebná žiadna povrchová údržba, ako je napríklad lazúrovanie alebo aplikácia rôznych náterov znečisťujúcich Vaše životné prostredie. Napriek tomu Vám tieto materiály posĺužia niekoľko desaťročí, či ich už použijete na pokrytie terasy, výstavbu plotov alebo iných záhradných súčastí.

V čom sa líši WPC terasová sústava od drevenej?

Väčšina z nás si pod pojmom "terasové dosky" ešte stále predstavujeme klasické, z dreva vyrábané terasoviny. Avšak vývoj WPC (wood plastic compozit) materiálov za tú dobu tak pokročil, že niektoré produkty z nich už dokonca predčia tie drevené, sú trvácnejšie a pre každodenný život oveľa praktickejšie.

Účinnou náhradou drevených materiálov, či už vo využivávaní alebo v dizajne, môžu byť práve drevoplastové kompozitné materiály.

Najväčšie rozdiely

Terasa je pre Vás a nie Vy pre terasu! Z tejto myšlienky vychádzajúc, kto by si už dnes prial terasu, o ktorú sa následne po zakúpení bude musieť pravidelne starať, alebo okrem času pravidelne investovať tiež nemalé finančné prostriedky do jej údržby. Pri výbere správnej WPC terasovej krytiny Vám tieto povinnosti odpadnú, a môžete si užívať Vašu vysnívanú terasu naplno a jedinou Vašou povinnosťou bude jej občasné čistenie.

WPC terasové dosky vďaka svojej výrobnej technológii a zloženiu materiálu disponujú takými vlastnosťami, že si nevyžadujú žiadnu povrchovú údržbu. Aj napriek tomu, že nie sú ich povrchy lazúrované alebo natierané, tak sú vo veľkej miere odolnejšie voči poveternostným podmienkam ako väčšina u nás dostupných terasových drevín.

WPC terasové dosky si dlhodobo udržiavajú farebnú stálosť: keďže ich povrch nie je natretý, ale farba je už súčasťou ich materiálového zloženia. Vďaka tomu nevznikajú farebné rozdiely ani po poškrabaní a dokonca ani po výraznejšom opotrebení ich povrchov.

Hlavné výhody terasových dosiek z WPC

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!