WPC ploty

WPC ploty majú podobný vonkajší výzor ako drevené. Ale na rozdiel od drevených plotov majú dlhú životnosť, sú odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. WPC ploty nevyžadujú olejovanie, lakovanie, impregnáciu, lazúrovanie, alebo inú povrchovú úpravu, sú odolné voči plesni, drevokazným hubám, drevokazným hmyzom a aj voči hnilobe. Použitie drevoplastových plotov:

  • ako moderné plotové systémy

  • na deliace plochy medzi terasami

  • kryty stĺpov

  • na delenie plôch rozličnej funkčnosti (napr.: záhradné sprchy, ihriská).

 

Bonobo Stream Line plotová sústava

WPC drevoplastové plotyWPC elementy pre ploty a zábradlia sa doporučuje montovať vertikálne. V prípade horizontálnej montáže sa doporučuje elementy podoprieť aspoň každých 100 cm vhodným zaťažiteľným nosným prvkom. I v prípade montáže plotových elementov treba dbať na roztiažnosť materiálu, čiže ich uchytenie musí byť vhodne riešené. Treba vziať do úvahy, že výrobky WPC nie sú použiteľné na samonosné konštrukcie. V tomto prípade je nutnosť použitia inej nosnej konštrukcie (oceľ, hliník, drevo).  
Nami distribuovaný Bonobo Stream Line je WPC plotová sústava skupiny výrobkov Bonobo. Ponúkame vám profily, stĺpové profily, rôzne elementy na WPC plotové systémy a na zábradlia. Materiál zostavy je kompozitná látka z bambusu a plastu a je možné z nej vytvoriť rôzne variácie drevoplastových plotov a zábradlí -  moderné alebo tradičné.  
 

 

Plotová sústava MyWPC

MyWPC plotová sústavaPlotová sústava MyWPC je kompletná drevoplastová plotová sústava. Značka MyWPC patrí do kategórie prémiových terasových dosiek a plotových systémov. Jej špecialitou je ojedinelá technológia DuoTone, vďaka čomu dosky dosiahnu viacfarebný efekt. Aj priereze plotových elementov je viditeľná špecialita tohto profilu: viacfarebnosť. Vďaka tej technológie WPC ploty získavajú prirodzenejší vzhľad a tiež lepšiu odolnosť. Montáž sústavy je jednoduchá vďaka ľahko zasúvateľným panelom a hliníkovým montážnym klipom. Začiatočnými a uzatváracími prostriedkami spolu s kvalitnými plotovými doskami je možné vytvoriť WPC ploty v modernom štýle.


Pre ďalšie informácie volajte tel. č. 02/33046987