WPC terasové dosky

WPC dosky sú najčastejšie používané majiteľmi domov a bytov ako terasové dosky. Drevo (drevená múčka) je zárukou prirodzenosti, kým plast a ostatné prísady zabezpečujú trvanlivosť. WPC terasové dosky príjemne zladia atmosféru domu a okolitej záhrady. WPC materiál sa najčastejšie používa:

  • ako terasová doska

  • okolo bazénov, na terasy na opaľovanie, na pokrytie mól pri jazerách

  • na vnútorné nádvoria, balkóny

  • na schody, lesné chodníky, promenády

  • na terasy náročnejších reštaurácií, pubov, kaviarní

  • ako vonkajšie podlahy pre hotely, penzióny a iné ubytovania

  • na besiedky

  • na prístavy, na paluby lodí

V našej ponuke môžete nájsť široký sortiment WPC dosiek. Ponúkame vám produkty piatich výrobcov, 12 typov WPC dosiek a plotových konštrukcií na jednom mieste.

 

AeroWood

Farebná rozmanitosť: hnedé, béžové, sivé a biele WPC terasové dosky

Aerowood wpc terasové doskyAerowood WPC terasové dosky sú mimoriadne šetrné k životnému prostrediu. Drevoplastová terasová doska AeroWood je vhodná na domáce využitie ale aj pri verejných priestoroch. WPC terasové dosky Aerowood si môžete zakúpiť v zamatovej hnedej, arizonskej červenohnedej, grafitovej sivej, perlovej bielej a pieskovej béžovej farbe.

Záruka: 10 rokov

Ďalšie informácie o AeroWood WPC terasových doskách

Podrobný návod na montáž Aerowood WPC terasových dosiek

 

Bonobo

Kompletné WPC terasové, fasádne a plotové systémy

Bonobo WPC terasové doskyWPC dosky Bonobo sú časťou zostavy Bonobo WPC, ktorú u nás môžete nájsť v štyroch farbách. Spolu s fasádnymi, plotovými a besiedkovými elementmi je možné vytvoriť jednotnú, modernú, elegantnú terasu a záhradu. Tieto elementy sú vhodné na vytvorenie kompozitných promenád, zábradlí, plotov, besiedok, záhonov. Obsah drevenej múčky je v Bonobo WPC jedinečne vysoká, obsahuje bambus v 60%. Má nákladovo efektívnu dĺžku vrchnej dosky (5,7 m).

Záruka: 10 rokov

Ďalšie informácie o Bonobo terasových doskách

 

MyWPC

Drevoplastové systémy najvyššej kvality: dvojfarebnosť a prirodzenosť

MyWPC terasové doskyZnačka MyWPC je plotový a dlažbový systém najvyššej kvality s hliníkovými stĺpcami. Špecialita tohto produktu je technológia DuoTone, dôsledkom čoho leštený povrch WPC dosky získava dvojfarebný vzhľad, a to na celom povrchu rezu. Výsledkom tejto špecifickej metódy je mimoriadne odolná drevoplastová doska s prirodzeným vzhľadom. Drevený komponent značky MyWPC pochádza výhradne z lesov s udržateľným zaobchádzaním (t.j. namiesto vyťaženého dreva výsadba nových stromov, šetrné zaobchádzanie s pôdou na udržanie ekosystému). Rezivo tým získava hodnotenie PEFC.

Záruka: 15 rokov

Ďalšie informácie o MyWPC terasových doskách

 

REHAU

Rehau WPC dosky: vedúci európsky výrobca, viacročný rozvoj

REHAU Relazzo terasové doskyTerasová doska REHAU Relazzo je jedna z najpopulárnejších z produktov WPC. Firma Rehau je jedna z vedúcich výrobcov v oblasti plastického priemyslu, ktorá vyhotovila hlavný komponent WPC látky Rau-Wood v rámci viacročného rozvoja. Rau-Wood je high-tech drevoplast surovina ktorá spája príjemné, optické znaky dreva s odolnosťou plastu. Povrch WPC dosky REHAU Relazzo je mimoriadne protišmykový, tým je vhodná aj pre verejné priestory.

Záruka: 10 rokov

Ďalšie informácie o Rehau WPC terasových doskách

 

AR Decking

Mimoriadne silný deck, ľubovoľná dĺžka dosky

Rovnováha prírody a technológie - to je AR Decking. Farby (ďatľová hnedá, medená hnedá, dub sonoma) sú prirodzené ako prírodné drevá, ale zároveň odolnosť polyetylénu dává materiálu mimoriadnu tvrdosť. Švajčiarskí konštruktéri vyhotovili značku najvyššej kvality, ktorý je nielen robustný a odolný, ale aj miery má mimoriadne ekologické: WPC doska má 11,5 m, ale ceny sú za bežný meter - profil je možné objednať v ľubovolnej dĺžke.

Záruka: 10 rokov

Ďalšie informácie o AR Decking terasových doskách


TimberTech

Mimoriadne dobré mechanické vlastnosti, americká kvalita

TimberTech WPC terasové doskyTimberTech WPC dosky sú kvalitné kompozity polyetylénu (veľkej hustoty) a drevenej múčky. Majú veľmi dobré mechanické vlastnosti. Oproti európskym značkám, rez vrchnej dosky je plný, vďaka čomu jej nosnosť je veľká. Doska WPC TimberTech nie je ryhovaná, ale vďaka drsnému povrchu má veľmi dobré protišmykové vlastnosti. Zakúpiť si môžete v dvoch odtieňoch: sivej a vo farbe cédrového dreva.

Záruka: 25 rokov

Ďalšie informácie o TimberTech terasových doskách

 

UPM
Fínska kreativita, nemecká precizita

Fínsky UPM sa zaoberá výrobou produktov s kompozitných materiálov na externé využitie a jednou z oblastí výroby sú aj drevoplastové terasové sústavy UPM Profi Deck. Použiteľné sú obojstranne, tým sa otvára možnosť kombinácie nie len v 6-tich dostupných farebných prevedeniach, ale aj kombinácia mikroryhovaných povrchov s makroryhovanými. Tým je možné dosiahnuť veľmi príjemný a mnohotvárny vzhľad terasy, zodpovedajúci Vašim jedinečným predstavám.

Záruka: 10 rokov

Ďalšie informácie o UPM terasových doskách