Cenová kalkulačka

WPC terasová sústava AeroWood

Všeobecná charakteristika

Pri vývoji AeroWood WPC terasových dosiek sa okrem kvality kladol dôraz na vyvinutie takej terasovej sústavy, ktorá ponúka mnoho možností jej využitia. WPC terasovú sústavu AeroWood odporúčame pre obytné a zároveň tiež verejné priestranstvá.

Prvky WPC terasovej sústavy AeroWood

WPC terasová sústava AeroWood ponúka podkladové hranoly dvoch rôznych výšok. Pri jej vývoji sa kládol dôraz na vyvinutie čo najnižšej sústavy. Vďaka tomu je možná realizácia z našej ponuky najnižšia terasová sústava s výškou len 38mm.

Výška terasových dosiek AeroWood je 21 mm. Hranoly sú dostupné s výškou 30 a 17 mm. Celková výška sústavy je 51 alebo 38 mm.

Okrem rôznorodého využitia je montáž AeroWood terasovej sústavy veľmi rýchla a jednoduchá. Podkladové hranoly sú dostupné aj s predvŕtaním, čo tiež napomáha k rýchlejšej pokládke.

Odborné a estetické uchytenie WPC terasových dosiek AeroWood Standard Deck Plus o podkladové hranoly je zabezpečené štandardnými a ukončovacími klipmi z nehrdzavejúcej ocele, ktoré umožňujú ich dilatáciu vplyvom teplotných zmien. Montážne klipy určujú jednotnú, 7 mm širokú medzeru medzi terasovými doskami.

Zakončenie terasových dosiek je umožnené tromi ukončovacími profilmi. Hliníkové rohové profily a rovné ukončovacie lišty z WPC materiálu sú vhodné na okraje terasy a hrany schodov, kde je potrebná vysoká odolnosť voči nášľapu. Rohové WPC lišty majú len dekoratívnu funkciu.

Estetické vlastnosti WPC terasových dosiek AeroWood

Vývojári AeroWood WPC terasových dosiek popri kvalite kládli veľký dôraz na ich estetické vlastnosti.

Popri najobľúbenejšej perlovej bielej a grafitovej sivej farbe sú AeroWood terasové dosky dostupné tiež v dvoch odtieňoch hnedej. Vyslovene teplým a priateľským dojmom pôsobia terasové dosky vo farebnom prevedení zamatová hnedá alebo arizónska červenohnedá.
Pre dokonalý súlad sú k AeroWood terasovej sústave dostupné ukončovacie WPC profily v totožných farbách.
Podkladové hranoly sú neviditeľnými prvkami terasovej sústavy a sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach - grafitová sivá a zamatová hnedá.

Vďaka širokej ponuke farebných prevedení a rôznych možností ukončenia terasových dosiek je AeroWood WPC terasová sústava medzi našimi zákazníkmi veľmi obľubovaná a prispôsobivá aj ktým najnáročnejším predstavám a štýlu. WPC terasové dosky sú použiteľné obojstranne, jedna strana hladká a druhá strana mikro-ryhovaná. Obidve strany sú brúsené a pôsobia jemným rustikálnym vzhľadom, pritom si udržiavajú dobré protišmykové vlastnosti.

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!