Cenová kalkulačka

ARD PMP WPC plotová a fasádna doska

ARD Privacy Master Panel (PMP) plotové prvky v 5-ich farebných prevedeniach sú vhodné na výstavbu vodorovných a nepriehľadných plotov ako aj fasádnych obkladov. Montáž je veľmi jednoduchá, keďže sa dosky nasúvajú do vopred pripravených stĺpov s maximálnym výrobcom predpísaným počtom 6 radov (t.j. takmer 190 cm). Namiesto WPC alebo hliníkových stĺpov z našej ponuky je možné tiež alternatívne použiť hliníkové U-profily ukotvené do už existujúcich stĺpov, v ktorých majú možnosť sa plotové dosky rozťahovať. Dôležité je brať do úvahy dilatáciu WPC materiálu vplyvom teplotných zmien a preto sa fixné uchytenie týchto produktov neodporúča. Maximálny rozstup stĺpov je výrobcom predpísaný až na 180 cm. V prípade uchytenia dosiek v strede o oporný stĺp s možnosťou dilatácie zo stredu, je maximálna dĺžka plotového diela povolená až na 360 cm. Pokiaľ spodná doska nie je podoprená po celej svojej dĺžke, je potrebné použitie hliníkového štartovacieho profilu, s ktorým zároveň docielite estetické ukončenie plotového dielu. Na ukončenie a zakrytie drážky vrchnej dosky sú tiež dostupné hliníkové ukončovacie profily. Tento WPC produkt s hrúbkou profilu až 20 mm je takisto vhodný na obloženie fasády s možnosťou využitia u nás dostupných skrytých úchytiek z nehrdzavejúcej ocele.

Štandardná dĺžka:

Záruka: 30 ročná na poškodenie hubami, plesňou a drevokazným hmyzom, 12 ročná úplná záruka podľa pravidiel AR Decking Schweiz 

Materiál: 55% drevená zložka, 35% polyetylén, 10% iné látky (vrátane LT+)

dub sonoma (01)
datlova-hneda
datľová hnedá (02)
medená hnedá
medená hnedá (03)
Manhattan sivá
Manhattan sivá (04)
slnečná béžová
slnečná béžová (05)
Rozmer (mm) (+/- 2mm)
Hmotnosť (+/- 5%)
Označenie
Balenie
Cena s DPH
0 /
Privacy Master Panel hliníkový štartovací profil
Rozmer (mm) (+/- 2mm)
Hmotnosť (+/- 5%)
Označenie
ARPM25221800-06060606
Balenie
Farby
Cena s DPH
€ 8,70 / ks
Privacy Master Panel hliníkový uzatvárací profil
Rozmer (mm) (+/- 2mm)
Hmotnosť (+/- 5%)
Označenie
ARPM25231800-06060606
Balenie
Farby
Cena s DPH
€ 8,70 / ks

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!