Cenová kalkulačka

BO BPC terasová sústava

Všeobecné informácie o bambus-kompozitných sústavách

BO BPC kompozitný materiál sa skladá z dvoch hlavných zložiek, ktoré sú 60% bambusová múčka a 30% polyetylén, podobne ako je to pri drevoplastových kompozitných materiáloch.
Bambus je najrýchlejšie rastúcou rastlinou na svete a drevo používané pri výrobe pochádza z bambusových stromov pestovaných na priemyselné účely. Vdaka tomu je využívanie BO BPC produktov veľmi ekologické.

BO BPC sústavy zabezpečujú rôznorodé využitie. Najviac využívanými sú terasové dosky, avšak okrem toho tento výrobca ponúka tiež plotové prvky, pergoly a tiež fasádne dosky. Vďaka mnohým typom WPC sústav a profilov od BO si môžete zostrojiť z tohto bezúdržbového materiálu napríklad: črepníky, zábradlia, tieniace a deliace steny, kôlne, náraďovne a mnoho doplnkov do Vašej záhrady, stačí len využiť Vašu predstavivosť.

Kvôli vysokému obsahu naturálnej zložky v BPC materiály, BO produkty odporúčame v prvom rade do obytných priestranstiev.

Prvky sústavy BO BPC sústavy

BO Pro-Line terasová sústava

Významnou sústavou BO BPC je Pro-Line terasová sústava.

Veľmi žiadaným produktom sú BO terasové dosky vďaka spevneným okrajom a najviac vyskytujúce sa poškodenie okrajov terasových dosiek je tým málo pravdepodobné. Vďaka dostupnosti tohto produktu v dĺžke až 5700 mm je pokládka veľmi ekonomická, s nízkymi spracovateľskými stratami. Veľkou výhodou BO Pro-Line terasových dosiek je možnosť ich obosjtranného použitia, ktoré je umožnené symetricky navrhnutou drážkou pre montážne klipy. Jedna strana je mikro-ryhovaná, brúsená a druhá strana hladká, brúsená.

Na odborné a estetické uchytenie terasových dosiek o podkladové hranoly sú dostupné umelohmotné T-klipy v čiernej farbe. Zabezpečujú medzeru medzi doskami o veľkosti 5-6 mm.
Podkladové hranoly sú zhotovené z rovnakého materiálu ako BPC terasové dosky. Rozmer hranolov je 50x30 mm a spolu s 21 mm vysokými doskami určujú výšku terasovej sústavy 51 mm.

Z doplnkových produktov sú dostupné dve rovné ukončovacie lišty odolné voči nášľapu z BPC materiálu v dvoch rozmeroch (10x70 mm a 10x140mm). Vyslovene na dekoračné účely výrobca poskytuje tiež rohové ukončovacie lišty s rozmerom profilu 30x58 mm.

BO Stream-Line a Superior plotové prvky

BO Stream-Line a Superior plotové sústavy ponúkajú mnoho profilov, vďaka čomu sú zrealizovateľné ploty rôzneho typu a nárokov zákazníka. Či už sa rozhodnete pre klasický plot s medzerami alebo nepriehľadný, uloženie v horizontálnom smere alebo vertikálnom, vždy bude Váš plot pôsobiť elegantne už pri prvom pohľade. S pomedzi doplnkových produktov ešte lepší súlad vytvoria BPC stĺpy dostupné v rôznych farbách a profiloch.

Jednotlivé profily a ceny nájdete v našom cenníku.

Spôsob aplikácie jednotlivých BPC profilov nie ohraničená a ponúka tak široké možnosti ich využitia podľa Vašich nárokov a predstáv. Použiteľné sú tak do exteriérových priestorov ako aj v interiéry. Vďaka svojmu bambus-drevoplastovému kompozitnému materiálu sú vode odolné a okrem bazénov použiteľné tiež do kúpelní alebo sáun.

Estetické vlastnosti BO BPC sústavy

Tak ako drevené podlahy, aj BO BPC terasové dosky sú priateľné ku životnému prostrediu. Popritom sú trvácne a pôsobia veľmi esteticky a moderne. Okrem občasného čistenia si navyše nevyžadujú žiadnu povrchovú údržbu.
Aj napriek neštandardne vysokému obsahu drevenej zložky sú BO BPC produkty veľmi známe svojou trvácnosťou a ľahkou obrábateľnosťou.

BO BPC podkladové hranoly sú dostupné v tmavohnedom farebnom prevedení - umbra. BO Pro-Line BPC terasové dosky sú ponúkané vo farbách: umbra, cordovan a sabbia. BO Stream-Line a Superior plotové prvky si viete z nás zakúpiť vo farbe umbra a cordovan. Niektoré doplnkové produkty sú okrem vyššie spomenutých dostupné tiež v bazaltovej sivej farbe.

Využite svoju fantáziu alebo sa nechajtre inšpirovať realizáciami v našej fotogalérii a vyrobte z BO produktov niečo výnimočné.

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!