Cenová kalkulačka

Dĺžka terasových dosiek

Väčšina WPC výrobcov svoje produkty zabezpečuje s dĺžkami medzi 4 až 6 metrov, maximálne však len v dvoch alebo v troch štandardizovaných rozmeroch. Z našej ponuky majú naši zákazníci najväčší výber z pomedzi štandardizovaných dĺžok terasových dosiek od výrobcu ARD. Tie sú dostupné od 0,5 až do 8 metrových dĺžok s odstupmi 0,5 metra (spolu až 16 štandardizovaných dĺžok). Okrem toho si všetky WPC terasové alebo plotové dosky tejto značky môžete objednať v ľubovoľných dĺžkach, čím môžete predísť zbytočným spravovateľským stratám vznikajúcich pri rezaní. V poradí druhým výrobcom, ktorý zabezčuje svoje terasové dosky v troch štandardizovaných rozmeroch je Rehau (pozn.: 4, 5 a 6 m). AeroWood WPC terasové dosky sú dostupné v dĺžkach 2,9 a 5,8 metrov. WPC terasové dosky od ostatných výrobcov z našej ponuky sú dostupné len v jednakej dĺžke.

Dĺžky terasových dosiek môžu byť dôležité v dvoch prípadoch. Niektorí zákazníci nemajú radi pozdĺžne nadpájanie a uprednostňujú pokrytie terasy doskami v jednom kuse. Iní však majú radi pravidelne sa striedajúce nadpájanie, ktoré dodá terase pestrejší a menej fádny vzhľad. V obidvoch prípadoch je však dôležité, aby boli terasové dosky od výrobcu dostupné v čo najväčšom počte štandardizovaných dĺžok a tým dosiahli okrem estetického vzhľadu terasy tiež čo najmenšie straty vznikajúce pri rezoch.

2.9 m
5.8 m
0.5 m
1 m
1.5 m
2 m
2.5 m
3 m
3.5 m
4 m
4.5 m
5 m
5.5 m
6 m
6.5 m
7 m
7.5 m
8 m
5.7 m
5.8 m
4.88 m
4 m
4 m

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!