Cenová kalkulačka

Timbertech exteriérové terasové dosky

Všeobecná charakteristika

Do našej ponuky sme zaradili tiež Twin Finish terasové dosky od svetoznámeho amerického výrobcu Timbertech, ktorý bol jeden z prvých výrobcov a vývojárov produktov z drevoplastových kompozitných materiálov. Hlavným dôvodom je, že tak ako samotný kompozitný materiál a tiež tvar profilu, či povrchová úprava sa líši od produktov vyrábaných v Európe alebo v Ázii. Naši zákazníci majú vďaka tomu väčší výber a môžu si tiež porovnať rôzne typy WPC produktov z každého kúta sveta. Jednou z najdôležitejších vlastností Twin Finish WPC terasových dosiek je ich plný a masívny profil, ktorý sa skladá z nosného jadra, na ktoré je nanesená vrstva s vynikajúcimi oteruvzdornými vlastnosťami. Čo lepšie popíše kvalitu tohto produktu ako záruka až 25 rokov v obytných a záruka 10 rokov vo verejných priestranstvách.

Prvky exteriérovej terasovej sústavy Timbertech

Vďaka niekoľko desaťročnému vývoju drevoplastového kompozitného materiálu s vysokou hustotou polyetylénovej zložky sa Timbertech môže tešiť veľkému záujmu o svoje kvalitné a jedinečne trvácne produkty z každého kúta sveta. Zo širokého spektra produktov od tohto výrobcu sme do našej ponuky zaradili zákazníkmi najobľubovanejšie a najžiadanejšie terasové dosky Twin Finish. Vyslovene vysoké 30,5 cm-vé ukončovacie lišty poslúžia na zakrytie vyvýšenej terasy a v prípade klasickej 5-15 cm vysokej terasy je jej aplikácia tiež ekonomická, keďže je možné ju pozdĺžne prerezať na dva kusy. V USA sa terasy zvyčajne nerealizujú na betónový podklad ale najčastejšie na vopred pripravenú konštrukciu z dreva alebo hliníka. Z toho dôvodu medzi základnými prvkami terasovej sústavy nenájdete podkladové hranoly z WPC materiálu. Pokiaľ sa rozhodnete pre tento produkt, Twin Finish terasové dosky Vám však vieme dodať s podkladovými hranolmi z WPC materiálu od ktoréhokoľvek výrobcu s výškou od 1,8 až 6 cm.

Estetické vlastnosti exteriérových terasových dosiek Timbertech

Terasové dosky Twin Finish majú okrem svojich jedinečných mechanických vlastností tiež výnimočnú trvácnosť. Terasové dosky sú plného profilu s embosovaným povrchom so vzhľadom prakticky neodlíšiteľným od skutečných drevín. Povrch je navyše odolný voči škrabancom a je špecifický vynikajúcou odolnosťou proti šmyku aj vtých najnáročnejších podmienkach. K tomuto exkluzívnemu produktu sú dostupné neobvykle vysoké ukončovacie lišty odolné voči nášľapu, ktoré sú využiteľné okrem zakončenia terás tiež na zakončenie schodov hoci aj oblúkového tvaru.

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!