Cenová kalkulačka
Ceny

Ceny

WPC plotovky už od 5,35 EUR/bm
Ponuka

Ponuka

4 značky, 13 farieb a 6 profilov
Technické riešenia

Technické riešenia

Kvalitná montáž pre dlhú životnosť

WPC ploty - dlhodobé a bez-údržbové riešenie

Drevo-plastové ploty, podobne ako oveľa viac rozšírenejšie WPC terasové dosky nepotrebujú žiadnu povrchovú starostlivosť. WPC materiál aj vďaka svojím bez-údržbovým vlastnostiam sa stal tak populárny, že jeho rôznorodé využitie dokonca predbehlo výrobcami vyvíjané nové WPC profily. Drevo-plastové terasové dosky sa používali ako rôzny exteriérový prvok, od pokrytia terás - po obklad stien alebo výplň plotov a brán. Tieto alternatívne riešenia sa však už stávajú pomaly, ale isto minulosťou. V ponuke od väčšiny výrobcov WPC nájdete už kompletné plotové sústavy a rôzne doplnky, ktorými dosiahnete jednotný vzhľad Vášho exteriéru.

 
Tak ako pri terasových doskách, pri WPC plotoch Vám naši odborní poradcovia tiež pomôžu pri voľbe toho správneho riešenia a v prípade požiadavky Vám vypracujeme vizualizáciu podľa Vašej predstavy.

Ponuka

ARD PMP

Do seba ukladateľné, úplne nepriehladné plotové sústavy tejto značky sú vyvinuté vo Švajčiarsku. Vďaka racionálnemu návrhu jednotlivých prvkov je ich montáž zvlášť úsporná.
 • Štartovacie a ukončovacie profily
 • Široká ponuka farebných prevedení
 • Do seba ukladateľný typ
 • Malá hrúbka steny

BO Stream Line

Výrobca disponujúci s najširším sortimentom WPC produktov od terasových dosiek, pergol až po zábradlia.
 • Široká ponuka produktov
 • Do seba zakladeteľné, alebo voľne stojacie typy
 • Duté a plné profily
 • Malý výber farieb

MyWPC Neo

Jedinečnou technológiou vyrábaný WPC produkt: zmiešaním dvoch farebných zložiek je výsledkom unikátny vzhľad týchto plotových dosiek.
 • Terasové dosky s identickým výzorom
 • Do seba zakladateľné profily
 • V kompletnom sete dostupný typ WPC sústavy
 • Chýbajúce doplnkové produkty

WoodPlastic Forest Plus

Český WoodPlastic vyrába plotové dosky v troch rôznych profiloch, ktoré sú dostupné v mnohých farebných prevedeniach.
 • Totožný vzhľad k Premium Forest terasovým doskám
 • Vyslovene prirodzený vzhľad
 • Plný profil s rovnakou farbou v celom priereze
 • Hoci aj 25 ročná záruka
 • Chýbajú na seba ukladateľné plotové prvky

Technické riešenia

Ako si zvolím plot v 5-ich jednoduchých krokoch?

1

Chceli by ste si zostaviť plot z WPC pvrkov navrhnutých priamo na tento účel a s dlhoročnou životnosťou?
Tak plotové, ako aj terasové dosky sú vhodné na vyplnenie plotov a vchodových brán. Pod značkami ARD, BO, MyWPC a Rehau nájdete v našej ponuke profily a plotové sústavy, ktoré sú priamo na tento účel navrthnuté. Vďaka výrobcami predurčeným spôsobom montáže je ich dlhá životnosť zaručená a samotná montáž jednoduchá. Terasové dosky použité na tento účel môžu tiež dosiahnuť podobnú životnosť, avšak spôsob montáže nie je výrobcami predpísaný a ich trvácnosť kvôli tomu nie je zaručená.  

2

Uprednostnili by ste plot s medzerami alebo bez medzier?
V súčasnosti sa stávajú zákazníkmi veľmi obľúbené plotové dosky panelového typu, ktoré sa zakladajú do seba a zabezpečia tak maximálnu nepriehľadnosť. Ich montáž je nenáročná a nie je potrebné dosky uchytávať skrutkami. Zasúvajú sa horizontálne do WPC stĺpov, alebo do U-profilov ukotvených o murované, alebo betónové stĺpy. Tým je plotovým doskám zároveň umožnená tepelná rozťažnosť vznikajúca teplotnými zmenami. Veľkou výhodou tohto typu plotovej sústavy je tiež ich funkcia protihlukovej bariéry. Panelové - do seba zakladateľné WPC plotové dosky ponúkajú výrobcovia ARD, BO a MyWPC. Pokiaľ uprednostňujete priehľadný typ plotu s medzerami, ARD PMS plotové dosky plného profilu sú dostupné v 5-tich farebných prevedeniach a v 24-och rôznych šírkach od 70 do 300mm. Ďalším riešením môžu byť BO Stream Line plotové dosky s rozmerom profilu 20x140mm alebo masívny profil od Rehau v 4-och farebných prevedeniach.

3

Rozmýšlate nad horizontálnym alebo vertikálnym uložením dosiek?
Panelové (do seba zakladateľné) plotové dosky v horizontálnom smere zabezpečujú maximálnu nepriehľadnosť, znižujú hluk a prievan. Pokiaľ ste sa rozhodli pre klasický vzhľad Vášho oplotenia s medzerami, vhodnými profilmi môžu byť pre Vás ARD PMS, BO SL alebo Rehau s možnosťou uchytenia dosiek v horizontálnom alebo vertikálnom smere.

4

Akej farby plot by sa Vám páčil?
Pokiaľ sa rozhodujete pre voľbu sivej, hnedej alebo béžovej farby Vášho plutu, najširšou ponukou farieb disponuje ARD Privacy Master (profily: PMP, PMS a PMU) a Rehau s masívnym profilom v 4-och farebných prevedeniach. BO Stream Line WPC plotové dosky sú dostupné v dvoch odtieňoch hnedej a MyWPC Neo v odtieňoch hnedej a sivej farby.

5

Je pre Vás dôležité, aby montážne práce začali čo najskôr? Alebo by ste chceli mať možnosť doobjednať si tovar ihneď, ak by Vám k dokončeniu prác niečo chýbalo?
Vyberte si z ponuky produktov, ktoré sú ihneď dostupné zo skladových zásob! Plotové WPC sústavy ARD, BO a MyWPC sú zákazníkmi najviac obľubované, preto je minimálna šanca, že požadované produkty týchto značiek Vám nevieme ihneď zabezpečiť.

3 najčastejšie chyby

pri montáži WPC plotov

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!