Cenová kalkulačka

Naše WPC značky

WPC Centrum a jej stále rozširujúca sa sieť predajní ponúka širokú paletu exteriérových WPC výrobkov vo viacerých krajinách Európy. Našim cieľom je zabezpečiť našim zákazníkom kvalitné a bezúdržbové produkty za rozumnú cenu. Jedinou spoločnou vlastnosťou nami ponúkaných WPC produktov je, že výrobcovia a ich výrobky podliehajú kontrolám kvality. Preto vieme zaručiť našim zákazníkom, že každý u nás zakúpený tovar je kvalitný a pochádza z overených zdrojov. Žiaľ mnoho predajcov WPC ponúka veľmi nekvalitné produkty a ich zákazníci, ktorí sú v tejto oblasti neskúsení a nemajú dostatočné odborné vedomosti si často myslia, že každý WPC produkt je rovnako kvalitný. Avšak pravdou je, že samotná technológia výroby WPC kvalitu negarantuje! Ročne dostávame viacero žiadostí od rôznych výrobcov WPC o uvededenie ich produktov do našej ponuky. Avšak v mnohých prípadoch tieto produkty nespĺňajú požadovanú kvalitu, alebo už produkty a WPC sústavy daného typu máme v našej ponuke zaradené. Len v tom prípade dochádza ku zmenám v našej ponuke, ak tieto produkty vieme nahradiť s lacnejšími alebo kvalitnejšími alternatívami. Cieľom našej spoločnosti je dodať čo najkvalitnejší WPC produkt našim zákazníkom a zároveň si udržiavať postavenie na trhu v každej krajine, v ktorej má zastúpenie.
V našej ponuke si našli miesto produkty výrobcov z troch kontinentov. Krajiny, kde sa WPC produkty vyrábajú sa často odlišujú od krajín, kde spoločnosti sídlia alebo produkty navrhujú. Podobne ako sa Audi vyrába v Bratislave alebo Apple mobily v Číne, aj niektoré WPC európskej značky sa vyrábajú na ďalekom východe. Chceme tým poznamenať, že kvalitný produkt je možné vyrobiť v každej krajine a označenie produktu nálepkou "made in EU" nezaručuje vyššiu kvalitu. Príkladom môžu byť produkty vyrábané v niektorých, nie na kvalitu orientovaných rumunských alebo poľských fabrikách. Namiesto výberu takého WPC Vám radšej odporučujeme investovať do drevenej terasy alebo plotu, ktorých životnosť určite presiahne životnosť týchto nekvalitných produktov. Tie sa totiž často zničia už v priebehu jedného alebo dvoch rokov a okrajovo spomenutú záruku pri nákupe ani nie je možné si vo väčšine prípadoch uplatniť.
Naše WPC terasové, plotové alebo fasádne sústavy môžeme charakterizovať nasledovne tiež podľa značky. Pre upresnenie podmienok spojených so zárukou na WPC sústavy oslovte našich predajcov.

AeroWood

AeroWood Standard Deck Plus terasové dosky sú z celej našej ponuky dostupné za najpriaznivejšiu cenu. Hlavnými výhodami je široká paleta pestrých farieb a mimoriadne nízka WPC sústava. Okrem WPC terasových sústav a doplnkov však od tohto výrobcu nie sú dostupné iné typy exteriérových profilov.
Záruka: od zakúpenia až 10 rokov.

ARD

BO

BO bambus-plastové kompozitné (BPC) produkty odporúčané do obytných priestranstiev zastrešujú všetky typy exteriérových sústav od terasových až po ploty, pergoly a obklady. Vďaka svojím kvalitám a možnostiam všestranného využitia spolupracujeme s výrobcom BO už viac ako 8 rokov a v histórii našej spoločnosti sú ich produkty stále najpredávanejšie a zákazníkmi najviac odporúčané.
Záruka: od zakúpenia až 10 rokov.

MyWPC

Vďaka výrobcom vyvinutej špecifickej technológii DuoTone, MyWPC dosky majú prírodný a realistický vzhľad dreva nielen na povrchu ale dokonca v celom svojom priereze. Povrch na trhu veľmi rozšírených co-extrudovaných WPC dosiek je potiahnutý tenkou vrstvou, ktorá im dodáva estetický vzhľad. Prípadné poškrabania povrchu takýchto dosiek sú však príliš viditeľné, keďže pod nanesenou vrstvou majú tieto produkty úplne inú farbu. Povrch MyWPC terasový dosiek si zachová rovnaký vzhľad aj po značnom opotrebení a prípadné škrabance sú voľným okom takmer neviditeľné. S rovnakými produktovými vlastnosťami sú tiež dostupné plotové dosky a sústavy MyWPC Neo, ktoré môžu byť dizajnovým doplnkom ku Vašej terase tiež ako voľne stojace predelovacie steny.
Záruka: od zakúpenia až 10 rokov.

Rehau

O produkty tohto svetoznámeho nemeckého výrobcu WPC, s bohatou históriou si našli obľubu zákazníci hlavne zo západnej Európy. Vyvinuli svoj vlastný Rau-Wood drevoplastový kompozitný materiál, ktorý sa líši od bežných WPC materiálov hlavne väčším pomerom drevenej zložky. S pomedzi našich ponúkaných WPC terasových dosiek majú Rehau nejlepšie protišmykové vlastnosti, čomu vďačia špeciálnemu spôsobu opracovania povrchu. Popri klasickom spôsobe je možné si montáž výrazne zjednodušiť rýchlo upevňovacím systémom, ktorý môžete aplikovať pri montáži Naturo a Finello, ako aj terasových dosiek s plným profilom (Coro a Calmo). Okrem spomenutých profilov v našej ponuke nájdete tiež najpredávanejšie a najrobustnejšie terasové dosky tohto výrobcu - Puro. Sú dostupné v početných farebných prevedeniach a sú tiež často využívané pri realizácii plotov alebo deliacich priečok.
Záruka: od dátumu výroby (!) 10 rokov.

TimberTech

TimberTech je jedným z najstarších výrobcov a vývojárom WPC produktov v USA. Z ich širokej ponuky výrobkov u nás nájdete najobľubovanejšie co-extrudované TwinFinish WPC terasové dosky. V USA je tradíciou pokládka týchto dosiek na drevené hranoly či konštrukcie z dreva a preto medzi základnými prvkami terasovej sústavy chýbajú hliníkové alebo drevoplastové podkladové hranoly. Doplnkovým produktom k WPC sústave sú masívne, vysoké ukončovacie lišty. Sú vhodné na uzavretie okrajov terasy alebo schodov.
Záruka: od zakúpenia až 25 rokov v obytných priestranstvach (verejné priestranstvá - 10 rokov).

UPM

Popri hlavnej činnosti (výroba samolepiacich etikiet) sa táto fínska firma venuje tiež výrobe WPC exteriérových produktov, a to už viac ako 10 rokov. UPM získal za svoj inovatívny WPC materiál cenu Green Good Desig. Použité látky nie sú škodlivé ku životnému prostrediu a kompozitný materiál obsahuje dokonca zrecyklovateľnú celulózu v miere až 60%. Ďalšou zaujímavosťou je, že ich WPC produkty sa neobrusujú a povrch nijako neupravuje. Vďaka tomu sú ľahko umývateľné a odolné aj najextrémejším podmienkam, keďže UPM WPC materiál je takmer úplne vodeodolný. Naša spoločnosť ponúka Profi Deck terasové dosky, ktoré sú zatiaľ tohto inovatívneho výrobcu najviac známe.
Záruka: od zakúpenia až 10 rokov v obytných priestranstvach (verejné priestranstvá - 5 rokov).
AeroWood WPC terasové dosky
ARD WPC sústavy a ploty
BO BPC terasové dosky a ploty
MyWPC terasová a plotová sústava
TimberTech podlahové dosky
UPM kompozit terasové sústavy

NAVŠTÍVNE NÁŠ SHOWROOM

Vzorky zo všetkých našich ponúkaných WPC produktov nájdete v našej vzorkovej predajni na adrese: Trenčianska 53, 821 09 Bratislava.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

WPC dotaz

Uveďte vlastnosti a veľkosť plochy, ktorú chcete pokryť terasovými doskami a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

ZAVOLÁME VÁM!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/3304 6966 alebo Vám zavoláme MY!